Ukaž, Co Víš Společenská Magnetická Hra

Ukaž, co víš společenská magnetická hra

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Teddies
Cena:879 Kč
Ukaž, co víš společenská magnetická hra 2,75 (55%) 21 hodnocení

✅ Ukaž co víš obsahuje 256 otázek. Dokážete na ně odpovědět,...?. Ukaž co víš - Vás doslova nabádá. Ověřte si znalosti, které máte.Hra s magnetickým systémem je testem, soutěží i didaktickou pomůckou, která Vás při kapacitě 256 otázek a odpovědí dokonale zabaví.Zda jste na otázku správně odpověděli si zkontrolujete u MOUDRÉ SOVIČKY - která Vám vždy ukáže správnou odpověď.Hru lze dále samostatně rozvíjet.Rozměr krabice: 42 x 29 x 6 cmVhodné pro děti od 10 letTechnické údaje:Roky 10Obsah balení:Ukaž!, co víš? společenská magnetická hra v krabici 42x29x6cm 10+Pokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.


 • Dino Dostihy a sázky rychlá dráha
  Dino Dostihy a sázky rychlá dráha

  Legendární Dostihy a sázky v nové edici Rychlá dráha. Známá jména koní, jiná dynamická pravidla. Buďte rychlejší díky 2 kostkám,..

  799 Kč
 • Číšník
  Číšník

  Otestujte svou obratnost. Naskládejte na číšnika maximum nádobí a snažte se, aby Vám nespadlo. Kdo "rozbije" nádobí, prohrál. Někdy ve..

  611 Kč
 • Vista Mrňousku! Ukaž! Co víš
  Vista Mrňousku! Ukaž! Co víš

  Prověř si své vědomosti zábavnou formou. Budeš chytřejší než moudrá sova? Celkem 128 otázek ze 16 okruhů. Vyber si otázku. Pokud..

  879 Kč
 • Trefl 5 sekund
  Trefl 5 sekund

  Dokážeš vyjmenovat tři různá plemena psů, když tě tlačí čas? Pozor! Máš na to pouze 5 sekund a ostatní hráči čekají na tvé..

  819 KčHledáte Stolní hry? V sekci dětské zboží | hračky | společenské hry je možné objevit jedinečné ukaž, co víš společenská magnetická hra!
© 2020Kontakt