Ukaž, Co Víš Společenská Magnetická Hra

Ukaž, co víš společenská magnetická hra

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Teddies
Cena:879 Kč
Ukaž, co víš společenská magnetická hra 5 (100%) 22 hodnocení

✅ Ukaž co víš obsahuje 256 otázek. Dokážete na ně odpovědět,...?. Ukaž co víš - Vás doslova nabádá. Ověřte si znalosti, které máte.Hra s magnetickým systémem je testem, soutěží i didaktickou pomůckou, která Vás při kapacitě 256 otázek a odpovědí dokonale zabaví.Zda jste na otázku správně odpověděli si zkontrolujete u MOUDRÉ SOVIČKY - která Vám vždy ukáže správnou odpověď.Hru lze dále samostatně rozvíjet.Rozměr krabice: 42 x 29 x 6 cmVhodné pro děti od 10 letTechnické údaje:Roky 10Obsah balení:Ukaž!, co víš? společenská magnetická hra v krabici 42x29x6cm 10+Pokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.


 • Číšník
  Číšník

  Otestujte svou obratnost. Naskládejte na číšnika maximum nádobí a snažte se, aby Vám nespadlo. Kdo "rozbije" nádobí, prohrál. Někdy ve..

  611 Kč
 • IQ kvízová hra s glóbusem společenská vědomostní hra v krabici 18x21x18cm
  IQ kvízová hra s glóbusem společenská vědomostní hra v krabici 18x21x18cm

  Která je největší země Afriky, nebo jaké je hlavní město Austrálie? To a další informace z geografie celého světa se dozvíte na 110..

  689 Kč
 • Jenga - kostlivec
  Jenga - kostlivec

  Jednoduchá hra pro dlouhé večery. Postavte toho nejvyššího kostlivce pomocí dřevěných kůstek. Vytahujte je z jeho základu a vrstvěte..

  698 KčHledáte Stolní hry? V sekci dětské zboží | hračky | společenské hry je možné objevit jedinečné ukaž, co víš společenská magnetická hra!
© 2021Kontakt