Tuin Multifunkční Herní Stůl 15 V 1 - Hnědý

Tuin Multifunkční herní stůl 15 v 1 - hnědý

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Společenské hry
Dodavatel:Tuin
Cena:5524 Kč
Tuin Multifunkční herní stůl 15 v 1 - hnědý 3,25 (65%) 21 hodnocení

✅ Ať už zařizujete dětský pokoj, klubovnu, prostor družiny nebo víkendovou chatu, nezapomeňte na multifunkční herní stůl, který skrývá 15 skvělých her a nekonečné chvíle zábavy. Herní stůl je prakticky skladný a množství her a příslušenství je důvtipně umístěno pod hrací deskou. Takže i když jednotlivé hry vyžadují tága, koule, pálky, puky, karty, kostky, figurky a další příslušenství, neznamená to, že budete potřebovat spousty místa na uskladnění. Zažijete spousty zábavy s rodinou i přáteli! Technické údaje: rozměry: cca 125 cm (D) x 103 cm (Š) x 82 cm (V) materiál: robustní MDF desky nastavitelné nohy pro vyrovnání stolu hmotnost: 25 kg Obsah balení: stolní fotbálek vč. 2x míček kulečník vč. 2 x tágo, sada koulí, křídy, trojúhelník stolní tenis vč. 2 x pálka na stolní tenis, síťka, 1x míček stolní hokej vč. 2 x pálka, 2x puk bowling vč. 10 x kuželka dáma vč. žetonů šachy vč. figurek shuffleboard vč. 6 disků Black Jack vč. karet backgammon vč. žetonů kostky vč. pohárku a kostek ruleta vč. rulety a chipů curling vč. disků skat vč. karet poker vč. karet PRAVIDLA HER si můžete stáhnout v záložce návody a související články.


 • Garthen 55019 Stolní MINI AIR-HOCKEY
  Garthen 55019 Stolní MINI AIR-HOCKEY

  Zábava z heren teď také u Vás doma! Hrací pole o velikosti 45,5 x 28 cm je osvětlené na mantinelech LED osvětlením, čímž vznikne..

  633 Kč
 • Garthen 9595 Basketbalový MINIkoš včetně míčku
  Garthen 9595 Basketbalový MINIkoš včetně míčku

  I kvalitní práce v kanceláři či dílně potřebuje odreagování, které odvede vaše myšlenky jinam a příjemně vás osvěží. Právě toto..

  721 Kč
 • Sequence - společenská hra
  Sequence - společenská hra

  Technické údaje:Obsah balení:Sequence společenská hra v krabici 27x27x6cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní..

  799 KčHledáte Deskové hry? V sekci hračky | společenské hry je možné objevit jedinečné tuin multifunkční herní stůl 15 v 1 - hnědý!
© 2020Kontakt