Physionics Power Twister Posilovací Ohýbací Tyč, 50 Kg

Physionics Power Twister posilovací ohýbací tyč, 50 kg

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:Physionics
Cena:601 Kč
Physionics Power Twister posilovací ohýbací tyč, 50 kg 5 (100%) 27 hodnocení

✅ Jedná se o velkou, velmi stabilní pružinu se dvěma držadly a bezpečnostními poutky. Zejména v sedmdesátých letech minulého století bylo královská pružina, jak se tomuto sportovnímu zařízení také říká, oblíbeným tréninkovým zařízením. Odpor pružiny se liší. S tímto sportovním vybavením procvičíte celé svaly horní části těla, díky čemuž je ohýbací činka perfektním doplňkem běžného tréninku s činkami Technické údaje: tyč: ocel rukojeti a řemínky: z termoplastické gumy a polypropylenu barva: černo-červená délka rukojeti: 11 cm odpor pružiny: 50 kg délka: cca 68 cm průměr: cca 4,1 cm hmotnost: cca 1,82 kg tloušťka pružinového drátu: 6,8 mm Obsah balení: 1 x ohýbací tyč


 • MOVIT Profi hrazda do stropu, bílá
  MOVIT Profi hrazda do stropu, bílá

  S profesionální hrazdou MOVIT pro montáž na strop můžete provádět mnoho různých cviků, které posilují vaše paže, ramena, břicho a..

  1311 Kč
 • Vidle Fiskars Ergonomic
  Vidle Fiskars Ergonomic

  Nová ergonomická řada nářadí zaručuje nejideálnější pracovní pozici a tím snižuje únavu zad a ramen. Tvar držadla umožňuje..

  759.00 KčHledáte Ostatní fitness nářadí? V sekci sport | fitness je možné objevit jedinečné power twister posilovací ohýbací tyč, 50 kg!
© 2021Kontakt