Žáčku! Ukaž!, Co Víš Společenská Magnetická Hra V Krabici 42x29x6cm

Žáčku! Ukaž!, co víš společenská magnetická hra v krabici 42x29x6cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Teddies
Cena:879 Kč
Žáčku! Ukaž!, co víš společenská magnetická hra v krabici 42x29x6cm 3 (60%) 21 hodnocení

✅ Budeš chytřejší než moudrá sova? Celkem 256 otázek z pohádkového prostředí, večerníčků, filmů o přirodě, sportu nebo zajímavostech ČR, pokud nebudeš znát správnou odpověď, moudrá sova ti ji zodpoví.Rozměr krabice: 42 x 29 x 6 cmVhodné od 6 letTechnické údaje:Roky 06Obsah balení:Žáčku! Ukaž!, co víš? společenská magnetická hra v krabici 42x29x6cm 6+Pokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.


 • Dino Dostihy a sázky rychlá dráha
  Dino Dostihy a sázky rychlá dráha

  Legendární Dostihy a sázky v nové edici Rychlá dráha. Známá jména koní, jiná dynamická pravidla. Buďte rychlejší díky 2 kostkám,..

  799 Kč
 • Vista Mrňousku! Ukaž! Co víš
  Vista Mrňousku! Ukaž! Co víš

  Prověř si své vědomosti zábavnou formou. Budeš chytřejší než moudrá sova? Celkem 128 otázek ze 16 okruhů. Vyber si otázku. Pokud..

  879 Kč
 • Trefl 5 sekund
  Trefl 5 sekund

  Dokážeš vyjmenovat tři různá plemena psů, když tě tlačí čas? Pozor! Máš na to pouze 5 sekund a ostatní hráči čekají na tvé..

  819 Kč
 • Jenga - kostlivec
  Jenga - kostlivec

  Jednoduchá hra pro dlouhé večery. Postavte toho nejvyššího kostlivce pomocí dřevěných kůstek. Vytahujte je z jeho základu a vrstvěte..

  698 KčHledáte Stolní hry? V sekci dětské zboží | hračky | společenské hry je možné objevit jedinečné Žáčku! ukaž!, co víš společenská magnetická hra v krabici 42x29x6cm!
© 2021Kontakt