Trefl Mistakos Válka židlí

Trefl Mistakos Válka židlí

Trefl Mistakos Válka židlí

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Trefl
Cena:399.00 Kč
Trefl Mistakos Válka židlí 4,5 (90%) 17 hodnocení

✅ Zábavná hra s židličkami, která zkouší tvoji šikovnost! Skvělá hra pobaví nejen tebe, ale i tvé kamarády nebo rodiče. S Mistakos se nudit nebudeš, díky ní si vyzkoušíš svou šikovnost. Kolik židlí se ti podaří poskládat na sebe, než se pletenec nohou a opěradel zřítí?Mistakos je ideální hra pro společné večery s rodinou nebo na party. Hru lze hrát dvěma způsoby. Cílem první varianty je zbavit se co nejvíce židlí své barvy, jinými slovy - všichni hráči se střídají v postupném skládání židliček na sebe. Vyhrává hráč, který se zbaví všech svých stoliček. Prohrává ten, kterému pletenec židlí spadne.Druhá varianta je opakem té první. Na stole je postavený shluk židlí a cílem všech hráčů je sbírat židličky své barvy, tak aby se pletenec nezřítil. Mistakos je zábavnou obdobou tradiční jenga věže nebo mikáda.Balení obsahuje:  24 židlí ve třech barvách (8 zelených, 8 modrých a 8 červených).


 • Educa Hra - Loto Zvířátka
  Educa Hra - Loto Zvířátka

  Zábavná rodinná hra na principu loto je vynikající hra pro děti od 2 let. Každý hráč si vybere zvířátko, o které musí pečovat, aby..

  229.00 Kč
 • Společenská hra Afrika
  Společenská hra Afrika

  Tento soubor naučně-logických společenských her obsahuje součásti pro čtyři hry, které jsou určené pro děti ve věku od 4 let. S..

  99.00 Kč
 • Trefl 5 sekund Stolní hra
  Trefl 5 sekund Stolní hra

  Hra, která vás naučí rychle myslet i mluvit! Jistě, tři plemena psů určitě vyjmenovat dokážete. Ale zvládnete to v časovém presu? Tak..

  599.00 Kč
 • Trefl Černý Petr Mašinka Tomáš
  Trefl Černý Petr Mašinka Tomáš

  Díky těmto zábavným kartám se děti nebudou nudit doma ani na cestách. A jak se tato oblíbená hra hraje? Rozdají se všechny karty a kdo..

  69.00 KčHledáte Ostatní společenské hry? V sekci dětské zboží | hračky | společenské hry je možné objevit jedinečné trefl mistakos válka židlí!
© 2020Kontakt