TREFL Science4you: Teleskop

TREFL Science4you: Teleskop

TREFL Science4you: Teleskop

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Trefl
Cena:849.00 Kč
TREFL Science4you: Teleskop 4,25 (85%) 20 hodnocení

✅ Pátrejte ve hvězdách! S touto sadou se můžete naučit mnohé o jedinečných objektech na noční obloze. Sada obsahuje vzdělávací knihu, kryt na objektiv, objektiv, kryt čočky objektivu, tubus, regulátor náklonu, stativ, držák zaostřovací trubice, zaostřovací trubice, okuláry, nastavení ohniska, diagonální zrcadlo a držák teleskopu pro stativ. Technické údaje: délka teleskopu: 427 mm výška teleskopu: 410 mm ohnisková vzdálenost: 170 mm průměr čočky: 50 mm úhel rotace: 360° zvětšení: 20x, 30x a 40x Produktová řada Science4you od společnosti Trefl má příznivý vliv na intelektuální rozvoj dětí a umožňuje učení prostřednictvím praxe.


 • Hrací set TREFL Malý objevitel: Souvislosti
  Hrací set TREFL Malý objevitel: Souvislosti

  Pořiďte svým dětem tuto zábavnou vzdělávací hru, kde se hravou formou seznámí s předměty a jevy. Spočívá ve spojování dílků..

  159.00 Kč
 • Společenská hra Doprava
  Společenská hra Doprava

  Tento soubor naučně-logických společenských her obsahuje součásti pro čtyři hry. Jsou určené pro děti ve věku od 4 let. S jejich..

  99.00 KčHledáte Ostatní společenské hry? V sekci dětské zboží | hračky | společenské hry je možné objevit jedinečné trefl science4you: teleskop!
© 2020Kontakt