Dino Stolní hra Prasátko Peppa

Dino Stolní Hra Prasátko Peppa

Dino Stolní hra Prasátko Peppa

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:4HOME
Cena:239.00 Kč
Dino Stolní hra Prasátko Peppa 3,75 (75%) 21 hodnocení

✅ Při této veselé hře potrénují vaše děti jednoduchou strategii, postřeh, barvy a zároveň si užijí legraci při plnění interaktivních úkolů. Budou poznávat zvířátka a jejich zvuky. Obsah balení: 40 žetonů se zvířátky, 8 žetonů s hračkami, 4 herní plány, barevná kostka, pravidla Počet hráčů: 2 - 4Hrací doba: cca 20 min


 • Bonaparte Společenská hra Dáma a mlýn
  Bonaparte Společenská hra Dáma a mlýn

  Zahrajte si oblíbené hry se svou rodinou nebo přáteli. Hrací kameny jsou vyrobené ze dřeva. V balení naleznete pravidla pro obě dvě hry,..

  169.00 Kč
 • Bonaparte Společenská hra Šachy
  Bonaparte Společenská hra Šachy

  Zahrajte si tuto oblíbenou hru, která je celosvětově velice uznávaná a dokonce je považovaná za sportovní disciplínu. Cílem je dát..

  199.00 Kč
 • Dohány Houpací talíř Jojo 1 ks, mix barev
  Dohány Houpací talíř Jojo 1 ks, mix barev

  Pořiďte svým dětem na zahradu tuto jednoduchou houpačku se kterou si jistě užijí mnoho zábavy. Do středu houpačky se upevní provaz a..

  219.00 Kč
 • Skákací balón Tlapková patrola, 45 cm
  Skákací balón Tlapková patrola, 45 cm

  Dopřejte dětem pohyb i zábavu zároveň. Nafukovací skákací balón se dvěma držadly je skvělou volbou domů i na zahradu. Dětem pomáhá..

  249.00 Kč
 • Dolu Velká dětská houpačka 3v1
  Dolu Velká dětská houpačka 3v1

  Perfektní houpačka, se kterou si děti užijí spoustu zábavy. Houpačka poroste spolu s vašimi dětmi. Jak dítě roste, odstraní se..

  699.00 Kč
 • Plyšová hračka Panda, 40 cm
  Plyšová hračka Panda, 40 cm

  Roztomilá plyšová panda bude dokonalým kamarádem vašich dětí ve dne i v noci, doma i na cestách. Hebký materiál je příjemný na..

  199.00 KčHledáte Ostatní společenské hry? V sekci dětské zboží | hračky | společenské hry je možné objevit jedinečné dino stolní hra prasátko peppa!
© 2021Kontakt