Bonaparte Společenská hra Grabolo Stragoo Krtek

Bonaparte Společenská Hra Grabolo Stragoo Krtek

Bonaparte Společenská hra Grabolo Stragoo Krtek

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:4HOME
Cena:259.00 Kč
Bonaparte Společenská hra Grabolo Stragoo Krtek 4,5 (90%) 23 hodnocení

✅ Tato skvělá postřehová hra zabaví vás i vaše děti. Rozmístíte kartičky s obrázky krtka a jeho kamarádů na stůl. Poté házíte dvěma kostkami, z nichž jedna vám urči postavičku a druhá barvu o kterou se hraje. Pokud se na stole nachází daná kombinace stačí kartu zakrýt rukou. Karty jsou voděodolné a jsou zabalené v plechové krabičce. Hrací doba: 8 - 10 min Počet hráčů: 3 - 5


 • Trefl Černý Petr Auta
  Trefl Černý Petr Auta

  Díky těmto zábavným kartám se děti nebudou nudit doma ani na cestách. A jak se tato oblíbená hra hraje? Rozdají se všechny karty a kdo..

  69.00 Kč
 • Trefl Továrna na parfémy mini sada 2 pokusy Science 4 you v krabičce 12x16x6cm
  Trefl Továrna na parfémy mini sada 2 pokusy Science 4 you v krabičce 12x16x6cm

  Jaká je nejlepší zábava s vaší malou princeznou? No přeci tvoření voňavých parfémů. Užijete si spolu spoustu legrace a probudíte..

  139.00 Kč
 • Trefl Černý Petr Myška Minnie
  Trefl Černý Petr Myška Minnie

  Díky těmto zábavným kartám se děti nebudou nudit doma ani na cestách. A jak se tato oblíbená hra hraje? Rozdají se všechny karty a kdo..

  69.00 Kč
 • Společenská hra Les
  Společenská hra Les

  Tento soubor naučně-logických společenských her obsahuje součásti pro čtyři hry. Jsou určené pro děti ve věku od 4 let. S jejich..

  99.00 KčHledáte Ostatní společenské hry? V sekci dětské zboží | hračky | společenské hry je možné objevit jedinečné bonaparte společenská hra grabolo stragoo krtek!
© 2021Kontakt