Sady nábytku do obývacího pokoje


Soho - Vitrína vysoká

Soho - Vitrína vysoká

💰Vysoká vitrína Soho Pokud vás trápí nedostatek úložného prostoru v obývacím pokoji, zkuste se poohlédnout po nějaké vitríně. Ta poskytuje spoustu nového úložného prostoru, který zajisté oceníte pro ukládání všeho, co potřebujete mít neustále po ruce. Také poskytuje prostor pro dekorace, rodinné fotografie a suvenýry z vašich..Komoda Lauren (bílý korpus bílý lesk fronty)

Komoda Lauren (bílý korpus bílý lesk fronty)

💰Elegantní bílý dekor Moderní a elegantní komoda Lauren nabízí přehledný úložný prostor v podobě zásuvek a polic. Prosklené skříňky je možné využít k vystavení porcelánu a horní plochu k umístění květin či fotografií. Díky svému neutrálnímu bílému dekoru je komoda vhodná do všech moderních domácností. Přední plochy jsou..Komoda Logo II (bíláčerná lesk)

Komoda Logo II (bíláčerná lesk)

💰Praktická komoda Logo II Pokud máte v obývacím pokoji nedostatek úložného prostoru, zkuste se poohlédnout po nějaké komodě. Komoda Logo II nabízí praktický úložný prostor, který však nezabírá celou stěnou. Zaujme vás moderním designem a hodí se do každého interiéru. Komoda nabízí velké množství úložného prostoru, který jistě..Komoda Alberto (dub wotandub wotan,černá)

Komoda Alberto (dub wotandub wotan,černá)

💰Praktická komoda Alberto V příjemném prostředí se každý cítí mnohem lépe, a proto neustále hledáme takové varianty, které nás při zařizování interiéru vedou k modernímu designu. Jsou to právě detaily, co utváří rozmanitost daných prvků a ty si následně podmaňují naši pozornost. Veškeré vybavení by mělo být přesně takové,..Komoda Sens (5x zásuvka, bílá, černá)

Komoda Sens (5x zásuvka, bílá, černá)

💰Praktická komoda Sens Komoda Sens je skvělým řešením, když vám doma schází úložný prostor. Je stylová, poutavá a navíc praktická. Díky kombinaci bílé a černé barvy skvěle doplní kteroukoliv místnost. 5 praktických zásuvek zajišťuje dostatek úložného prostoru. Horní desku můžete navíc využít na vystavení dekoračních nebo..Obývací stěna Oxana (černá, týk)

Obývací stěna Oxana (černá, týk)

💰Obývací stěna Oxana Obývací stěna Oxana je vzhledem ke svému nápaditému provedení skvělým řešením do vašeho obývacího pokoje. Nabízí bohatý úložný prostor pro vaše drobnosti a díky atraktivnímu dekoru týk a černému odstínu je vhodná do většiny interiérů. Komplet obsahuje televizní stolek a dvě skříňky. Obývací stěna je..


Sady nábytku do obývacího pokoje 5 (100%) 21 x hodnotené

Kategorie produktů sady nabytku do obyvaciho pokoje obsahuje 6 záznamů.


Sociální sítě
facebook youtube
sady nábytku do obývacího pokoje za super ceny
© 2021Kontakt