Sady nábytku do obývacího pokoje


Komoda komoda hanno (dub cortona)

Komoda komoda hanno (dub cortona)

💰Obývací komoda Hanno Víceúčelová obývací komoda Hanno se vyznačuje svým čistým moderním designem. Úložný prostor ve formě dvou zásuvek a čtyř skříněk doplňuje horní otevřená police. Všechny důležité věci tak budete mít stále na blízku. Provedení v dekoru dub cortona bez problémů zapadne mezi ostatní nábytek. Jednoduchá..Komoda komoda hanno (dub sonoma)

Komoda komoda hanno (dub sonoma)

💰Obývací komoda Hanno Víceúčelová obývací komoda Hanno se vyznačuje svým čistým moderním designem. Úložný prostor ve formě dvou zásuvek a čtyř skříněk doplňuje horní otevřená police. Všechny důležité věci tak budete mít stále na blízku. Provedení v dekoru dub sonoma bez problémů zapadne mezi ostatní nábytek. Jednoduchá..Komoda komoda hanno (dub artisan)

Komoda komoda hanno (dub artisan)

💰Obývací komoda Hanno Víceúčelová obývací komoda Hanno se vyznačuje svým čistým moderním designem. Úložný prostor ve formě dvou zásuvek a čtyř skříněk doplňuje horní otevřená police. Všechny důležité věci tak budete mít stále na blízku. Provedení v dekoru dub artisan bez problémů zapadne mezi ostatní nábytek. Jednoduchá..Regál regál jerico

Regál regál jerico

💰Regál Jerico Regál Jerico díky dvěma policím nabízí úložný prostor, který lze využít například jak na rodinné fotografie, knihy, dekorace, tak na šanony. Regál je vytvořený z kovu, což zajišťuje pevnost a stabilitu. Police jsou nenáročné na údržbu. Svým moderním provedením regál dodá šmrnc a skvěle doplní celý interiér...Regál regál stoe (sonoma tmavá)

Regál regál stoe (sonoma tmavá)

💰Regál Stoe Pokud máte v některém z pokojů nedostatek úložného prostoru, můžete váš problém vyřešit pořízením regálu. Regál Stoe nabízí 3 zásuvky, do kterých můžete uschovat důležité věci, které chcete mít vždy po ruce. Na police, případně horní desku zase můžete vystavit nejrůžnější dekorační předměty, které..Obývací stěna obývací stěna zenon (sonoma tmavá)

Obývací stěna obývací stěna zenon (sonoma tmavá)

💰Obývací stěna Zenon Obývací stěna Zenon je skvělou volbou do všech moderně zařízených interiérů. Nabízí úložný prostor i odkládací plochu, na kterou můžete rozmístit nejrůznější předměty. Obývací stěna je provedena v dekoru sonoma. Bez problémů tak zapadne do většiny interiérů. K výrobě byla použita kvalitní..


Sady nábytku do obývacího pokoje 3 (60%) 26 x hodnotené

Kategorie produktů sady nabytku do obyvaciho pokoje obsahuje 6 záznamů.


Sociální sítě
facebook youtube
sady nábytku do obývacího pokoje za super ceny
© 2021Kontakt