Regály na obuv a botníky


Botník botník jerico třípatrový

Botník botník jerico třípatrový

💰Botník Jerico Botník Jerico poskytuje jednoduché a stylové řešení pro vaši obuv. Vzhledem ke své velikosti umožňuje usporu prostoru a také díky zvoleným materiálům (zejména rošty) snadnou údržbu. Jeho provedení v moderním stylu se ve vašem interiéru bude skvěle vyjímat. Horní police může sloužit pro dekorace či květiny. Výhody:..Botník botník menkan (bílá)

Botník botník menkan (bílá)

💰Botník Menkan Praktický botník Menkan umožňuje jednoduchou manipulaci a poskytuje dostatek odkládací plochy. Díky tomu se vám v předsíni bude snadno udržovat pořádek. Botník je vyroben z dýhy a MDF desek, které zajišťují jeho odolnost, stabilitu a dlouhou životnost. Moderní design botníku je proveden v dekoru bílé a dubového dřeva...Botník botník tarso (dřevo, šedá)

Botník botník tarso (dřevo, šedá)

💰Botník Tarso Praktický botník Tarso umožňuje jednoduchou manipulaci a poskytuje dostatek odkládací plochy. Díky tomu se vám v předsíni bude snadno udržovat pořádek. Design botníku je velice prostý, zároveň však moderní. Botník je vyroben ze dřeva, které zajišťuje jeho odolnost, stabilitu a dlouhou životnost. Výhodou botníku je..Botník botník tarso mini (dřevo, šedá)

Botník botník tarso mini (dřevo, šedá)

💰Botník Tarso mini Praktický botník Tarso mini zaujme především svou velikostí. Je prostorově skladný a nabízí zmenšenou odkládací plochu. Design botníku je velice prostý, zároveň však moderní. Botník je vyroben ze dřeva, které zajišťuje jeho odolnost, stabilitu a dlouhou životnost. Výhodou botníku je pohodlná lavice z látky, na..Botník botník frontino (dřevo, šedá)

Botník botník frontino (dřevo, šedá)

💰Botník Frontino Praktický botník Frontino umožňuje jednoduchou manipulaci a poskytuje dostatek odkládací plochy. Díky tomu se vám v předsíni bude snadno udržovat pořádek. Design botníku je velice prostý, zároveň však moderní. Botník je vyroben ze dřeva, které zajišťuje jeho odolnost, stabilitu a dlouhou životnost. Výhodou botníku je..Botník botník frontino mini (dřevo, šedá)

Botník botník frontino mini (dřevo, šedá)

💰Botník Frontino mini Praktický botník Frontino mini zaujme především svou velikostí. Je prostorově skladný a nabízí zmenšenou odkládací plochu. Design botníku je velice prostý, zároveň však moderní. Botník je vyroben ze dřeva, které zajišťuje jeho odolnost, stabilitu a dlouhou životnost. Výhodou botníku je pohodlná lavice z látky,..


Regály na obuv a botníky 2,75 (55%) 25 x hodnotené

Kategorie produktů regaly na obuv a botniky obsahuje 6 záznamů.


Sociální sítě
facebook youtube
regály na obuv a botníky za super ceny
© 2021Kontakt