Nízké polštářové židle


Taburet dax kruh šedá (látka)

Taburet dax kruh šedá (látka)

💰Stylový taburet Dax Taburet Dax s sebou přináší praktické využití ve velmi elegantním designu. Skvěle doplní vaši sedačku a vytvoří tak další místo k sezení. Případně taburet najde využití i jako podložka pod nohy, nebo jako odkládací plocha. Navíc díky univerzální šedé barvě taburet zapadne do většiny interiérů. Výhody:..Taburet dour obdélník šedá úp (látka)

Taburet dour obdélník šedá úp (látka)

💰Stylový taburet Dour Taburet Dour skvěle zapadne do vašeho obývacího pokoje. Taburet je možné použít jako podložku pod nohy, případně jako odkládací plochu. Navíc je k dispozici i praktický úložný prostor, do kterého můžete uložit drobnosti, které chcete mít stále poblíž. Díky šedé potahové látce v kombinaci se světlými..Taburet dour obdélník zelená úp (látka)

Taburet dour obdélník zelená úp (látka)

💰Stylový taburet Dour Taburet Dour skvěle zapadne do vašeho obývacího pokoje. Taburet je možné použít jako podložku pod nohy, případně jako odkládací plochu. Navíc je k dispozici i praktický úložný prostor, do kterého můžete uložit drobnosti, které chcete mít stále poblíž. Díky zelené potahové látce v kombinaci s černými..Taburet arlon obdélník šedá úp (látka)

Taburet arlon obdélník šedá úp (látka)

💰Praktický taburet Arlon Taburet Arlon skvěle doplní váš obývací pokoj případně jinou místnost. Taburet je možné použít jako podložku pod nohy, případně jako další místo k sezení. Navíc je k dispozici i praktický úložný prostor, do kterého můžete uložit např. lůžkoviny. Díky šedé potahové látce v kombinaci se světlými..Taburet arlon obdélník zelená úp (látka)

Taburet arlon obdélník zelená úp (látka)

💰Praktický taburet Arlon Taburet Arlon skvěle doplní váš obývací pokoj případně jinou místnost. Taburet je možné použít jako podložku pod nohy, případně jako další místo k sezení. Navíc je k dispozici i praktický úložný prostor, do kterého můžete uložit např. lůžkoviny. Díky zelené potahové látce v kombinaci s černými..Kožený taburet arlon obdélník bílá úp

Kožený taburet arlon obdélník bílá úp

💰Praktický taburet Arlon Taburet Arlon skvěle doplní váš obývací pokoj případně jinou místnost. Taburet je možné použít jako podložku pod nohy, případně jako další místo k sezení. Navíc je k dispozici i praktický úložný prostor, do kterého můžete uložit např. lůžkoviny. Díky bílému potahu z eko kůže v kombinaci se..


Nízké polštářové židle 4,25 (85%) 28 x hodnotené

Kategorie produktů nizke polstarove zidle obsahuje 6 záznamů.


Sociální sítě
facebook youtube
nízké polštářové židle za super ceny
© 2021Kontakt